O firmie
Produkty
Consulting
Aktualnoœci
Kariera
Kontakt
Media
Partner
Strona główna
Hurtownie
Apteki
www.candibiotix.pl

CANDI BIOTIX - VETGYN PHARMA


www.grzybicapochwy.info.pl


www.badzbezpieczna.pl
 
 

CANDI BIOTIX

®


globulki dopochwowe

OCHRONA BŁONY ŚLUZOWEJ POCHWY

Zawiera kompleks
wyciągu z pestek
grejpfruta GSE
i olejków eterycznychPobierz ulotkę

Globulki dopochwowe CANDI BIOTIX przeznaczone są do stosowania w celu uzyskania efektu ochronnego, odświeżającego i nawilżającego. Kompleks wyciągu z pestek grejpfruta GSE i olejków eterycznych na matrycy trójglicerydów tworzy odpowiednią powłokę, chroniącą błonę śluzową przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, a ponadto tworzy mikrośrodowisko niesprzyjające rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów.

CANDI BIOTIX :

  • naturalny preparat na bazie wyciągu z pestek grejpfruta GSE i olejków eterycznych
  • o działaniu łagodzącym, ochronnym, wspomagającym m.in. ochronę błony śluzowej pochwy w profilaktyce stanów zapalnych pochwy
  • nie zaburza naturalnej fizjologicznej równowagi flory bakteryjnej
  • przyczynia się do utrzymania właściwych warunków fizjologicznych śluzówki pochwy

CANDI BIOTIX globulki dopochwowe jako środek wspomagający ochronę śluzówki pochwy także w przypadku profilaktyki zagrożeń wystąpieniem infekcji grzybiczych i bakteryjnych działając ochronnie na śluzówkę pochwy

  • wspomaga w łagodzeniu podrażnień jak: świąd, zaczerwienienia, pieczenie
  • wspomaga w utrzymaniu zrównoważonego nawilżenia także w razie suchości
  • działa jako miejscowa ochrona dla kobiet o śluzówce pochwy szczególnie wrażliwej, delikatnej i podatnej na podrażnienia.
  • wykazuje działanie łagodzące, nawilżające i odświeżające
  • wspomaga powrót do naturalnych warunków fizjologicznych pochwy, również w odniesieniu do podrażnień wynikających ze stosunków płciowych

STOSOWANIE:   1 GLOBULKA dziennie
                       przez pięć dni z rzędu,
                       a następnie po jednej globulce co drugi dzień

CANDI BIOTIX Globulki dopochwowe
Skład: Każda globulka 2 g zawiera: matryca lipidów trójglicerydowych, olejki eteryczne otrzymane z: Boswellia serrata, Leptospermum scoparium, Aniba rosaeodora, Pelargonium graveolens, Cymbopogon martinii, Lavandula angustifolia, Achillea millefolium, Laurus nobilis, Salvia sclarea, Salvia lavaclulifolia Vahl, Thymus vulgaris, Rosa damascena, wyciąg z pestek grejpfruta (GSE), witamina E (octan D,L- alfa- tokoferylu), linalol, geraniol, D-limonen, farnezol, eugenol, benzoesan benzylu.
Wskazania: Globulki dopochwowe Candi Biotix przeznaczone są do stosowania w celu uzyskania efektu ochronnego, odświeżającego i nawilżającego. Kompleks wyciągu z pestek grejpfruta GSE i olejków eterycznych na matrycy trójglicerydów tworzy odpowiednią powłokę, która ogranicza parowanie, chroni błonę śluzową przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, a ponadto tworzy mikrośrodowisko niesprzyjające rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów, działając ochronnie, łagodząco i nawilżająco.
Sposób użycia: Wyrób do pielęgnacji intymnej: Globulkę należy umieścić głęboko w pochwie, najlepiej wieczorem przed snem. Zaleca się stosowanie dawki w ilości jednej globulki dziennie przez pięć dni z rzędu, a następnie po jednej globulce co drugi dzień do końca opakowania.
Uwagi dotyczące stosowania / Środki ostrożności: Długotrwałe stosowanie wyrobu medycznego może wywołać reakcję nadwrażliwości na niektóre składniki. W przypadku wystąpienia takich objawów zaleca się przerwanie przyjmowania i skonsultowanie się z lekarzem. W razie rozpoznanej nadwrażliwości na jeden lub kilka składników wyrobu medycznego nie należy go dalej stosować. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do stosowania dopochwowego. Nie stosować w czasie menstruacji. Podczas ciąży przyjmować jedynie w razie rzeczywistej konieczności, co należy uprzednio uzgodnić z lekarzem. Wyrób medyczny nie został opracowany tak, aby stosować go w połączeniu z jakimkolwiek leczeniem farmakologicznym, ani też z innymi wyrobami medycznymi. W razie wystąpienia podrażnień należy zasięgnąć opinii lekarza. Przy stosowaniu mechanicznych lub chemicznych środków antykoncepcyjnych istnieje ryzyko negatywnych interakcji, dlatego odradza się przyjmowanie wyrobu w takich okolicznościach. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, w suchym miejscu, chroniąc przed światłem i wysoką temperaturą (poniżej 28oC). Przed użyciem dokładnie umyć ręce. Data ważności odnosi się do produktu nienaruszonego, właściwie przechowywanego.
Nie stosować w przypadku uszkodzonego opakowania.
Nie stosować po upłynięciu terminu ważności.
Opakowanie: 10 globulek po 2 g.
Numer serii i data ważności na spodzie opakowania.


WYRÓB MEDYCZNY
Dystrybutor:
VETGYN-PHARMA P.K. os. Winiary 9/41, 60-665 Poznań
tel. 61 8406 136, email: pharmaz@pharmaz.pl
Wytwórca: Vitalis Dr. Joseph S.r.l., WŁOCHY

 

 

 
 

 

 

 

VETGYN-PHARMA P.K.
os. Winiary 9/41, 60-665 Poznań,
tel. 61 8406 136 fax 61 8406 137
www.pharmaz.pl, e-mail: pharmaz@pharmaz.pl