Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z naszą Firmą zapraszamy do przesyłania CV na adres pharmaz@pharmaz.pl (z dopiskiem CV w temacie wiadomości).

W przypadku konkretnej propozycji pracy skontaktujemy się osobiście.

Do pracy w naszej Firmie poszukujemy nowych pracowników różnymi drogami. Między innymi poprzez ogłoszenia prasowe, firmową stronę internetową, zewnętrzne portale internetowe. Korzystamy również z polecenia kandydatów przez pracowników naszej firmy. W procesie rekrutacji współpracujemy w wybranych przypadkach z zewnętrznymi firmami doradztwa personalnego.

W naszej firmie proces rekrutacji jest prowadzony w kilku etapach.

I etap
Pierwszy kontakt - w czasie rozmowy telefonicznej dyskutujemy z wybranymi kandydatami na podstawie nadesłanej aplikacji o najistotniejszych elementach ich doświadczenia zawodowego, oczekiwaniach wobec nowego pracodawcy, a także o przyczynach decyzji złożenia oferty w naszej firmie.

II i III etap
to rozmowy bezpośrednie z wybranymi osobami, w pierwszej uczestniczy bezpośredni przełożony oraz osoba z działu personalnego, a przy następnym spotkaniu uczestniczy także przełożony wyższego szczebla.
W zależności od profilu stawianych zadań przed kandydatem oraz wymagań na danym stanowisku obok wywiadów wykorzystujemy w procesie selekcji różnorodne narzędzia jak próbki pracy, ośrodek oceny, case study, testy osobowości i inne sprawdzające umiejętności.

Zaproszeni kandydaci, uczestniczący w rozmowach otrzymują telefonicznie lub mailowo informację zwrotną o zakończeniu rekrutacji na stanowisko, o które się ubiegali.

 
 

 

 

O firmie
Produkty
Consulting
Aktualności
Kariera
Kontakt
Media
Partner
Strona główna
Hurtownie
Apteki
www.candibiotix.pl

CANDI BIOTIX - VETGYN PHARMA

VETGYN-PHARMA P.K.
ul Św. Marcin 29 / 8, 61-806 Poznań,
tel. 61 8406 136
www.pharmaz.pl, e-mail: pharmaz@pharmaz.pl