O firmie
Produkty
Consulting
Kariera
Kontakt
Media
Partner
Strona główna
Hurtownie
Apteki
www.candibiotix.pl

CANDI BIOTIX - VETGYN PHARMA
 

 

 

13.11.2017
W dniach 24 i 25 listopada br. odbędzie się XIV Konferencja Ginekologia i Położnictwo w Krakowie w Centrum Kongresowym ICE w konferencji weźmie udział ponad 1800 lekarzy ginekologów z całej Polski.

10.10.2017
Pod przewodnictwem Prof. dr hab. n. med. Romualda Dębskiego w dniach 3 i 4 listopada br. odbędą się XIII Warszawskie Dni Ultrasonograficzne Będzie to spotkanie podczas, którego zostanie poruszonych szereg zagadnień z zakresu wykorzystania ultrasonografii w diagnostyce różnicowej takich problemów jak: dolegliwości bólowe u ciężarnej, objawy ostrego brzucha, żółtaczka w ciąży, dolegliwości bólowe kończyn oraz inne.

01.09.2017
W dniach 14-16 września br. w Szczecinie odbędzie się konferencja naukowa - Zaburzenia hemostazy u kobiet - pod przewodnictwem Prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Celewicza. Konferencja poświęcona będzie istotnym zagadnieniom związanym z zaburzeniami układu krzepnięcia u kobiet, które stanowią ważny aspekt kliniczny w pracy lekarzy ginekologów-położników, anestezjologów, internistów, hematologów, transfuzjologów oraz diagnostów laboratoryjnych. Zagadnienie poznania mechanizmów kształtujących hemostazę u kobiet jest istotne dla wczesnej diagnostyki i wdrożenia właściwego leczenia zaburzeń układu krzepnięcia zapobiegającego ciężkim powikłaniom hemostazy u kobiet, koagulopatiom pokrwotocznym oraz powtarzającym się utratom ciąż.

05.07.2017
Już dziś pragniemy poinformować o II Konferencji Rak Piersi - Onkologia i Plastyka, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 22-23 września br, tematem wiodącym będzie spojrzenie na chorą przez stopień zaawansowania raka piersi.

01.07.2017
VI Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej odbędzie się we Wrocławiu w dniach 29 września - 1 października br.

04.06.2017
W dniach od 9-10 czerwca w Poznaniu odbędzie się coroczna konferencja Ginekologia i Położnictwo. Nowe trendy. Do grona wykładowców zaproszeni zostali czołowi krajowi eksperci i najwybitniejsi specjaliści w tej dziedzinie. Konferencji towarzyszyć będą Praktyczne Warsztaty Laparoskopowe pt. Histerektomia Laparoskopowa - kro po kroku, warsztaty odbędą się 8 czerwca w Ginekologiczno - Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

17.05.2017
Już w najbliższych dniach 19-20 maja br w Wadowicach odbędzie się Małopolska Konferencja Ginekologiczna w której wezmą udział ordynatorzy oddziałów ginekologiczno-położniczych, ginekolodzy pracujący w poradniach oraz ginekolodzy ze szpitali małopolskich. Podczas Konferencji odbędą się Warsztaty Praktyczne Echokardiografika Płodu - pokaz przypadków, Praktyczne Home KTG, Prawo medyczne .

10.05.2017
XII Warszawskie Dni Ultrosonograficzne " Ginekologia i Położnictwo State of the Art. 2017" pod kierownictwem naukowym Prof. Romualda Dębskiego odbędą się 19 i 20 maja w Warszawie przewidziano obecność kilkuset lekarzy ginekologów z całego kraju.

30.04.2017
W kwietniowo-majowym wielonakładowym magazynie o zdrowiu DOZ Magazyn Dbam o zdrowie zawierającym m.in. artykuł Mikrobiom. Twoje dobre bakterie ukazała się informacja o preparacie Candi Biotix.

24.04.2017
Jak co 2 lata w maju odbędzie się 12 Międzynarodowe Sympozjum Proktologiczne, podczas sympozjum wystąpi 25 najwybitniejszych zagranicznych specjalistów z zakresu proktologii m.in. Tracy Hull z USA, Roland Scherer z Niemiec, Giovani Romano, Mario Tromp z Włoch, Dieter Hahnloser ze Szwajcarii, Paris Tekkis z Anglii, Bela Teleky z Austri i wielu innych.

07.04.2017
W numerze 2 Magazynu Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia OSOZ ukaże się informacja o możliwościach zastosowania kremu i globulek Candi Biotix. Tytuł skierowany jest w dużej mierze do środowiska farmaceutycznego zawiera szeroki wachlarz ciekawych artykułów dotyczących ochrony zdrowia oraz rozwiązań z zakresu innowacji medycznych.

02.04.2017
W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 4-5.04.2017 odbędzie się 22 Międzynarodowy Kongres OSOZ - Innowacyjna Ochrona Zdrowia, wystapi ponad 60 prelegentów związanych z rynkiem zdrowia spodziewanych jest blisko 1200 uczestników z Polski i zagranicy.

13.03.2017
Zdrowie Kobiety jako problem interdyscyplinarny to temat Konferencji w dniach 21 -22 kwietnia br. który odbędzie się we Wrocławiu.

10.02.2017
W Toruniu będzie miało miejsce wydarzenie V Jubileuszowe Spotkanie Ginekologów i Położników pod patronatem naukowym Prof. Przemysława Oszukowskiego, Kliniki Perinatologii i Ginekologii, Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi - w dniach 24-25 lutego br.

15.01.2017
IV Ogólnopolski Kongres Sieci Aptek odbędzie się 27 stycznia br w Warszawie. Podczas kongresu poruszone zostaną wszystkie kwestie związane z nowelizacją prawa farmaceutycznego, a wybitni eksperci poprowadzą warsztat dotyczący dystrybucji i marketingu w aptekach w odniesieniu do planowanych zmian.

10.01.2017
Życząc wszystkim wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok miło nam poinformować, że firma VETGYN-PHARMA wystąpiła jeszcze w ubiegłym roku na jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń ginekologicznych w Polsce na XII Konferencji Ginekologia i Położnictwo w Krakowie w dniach 18-19.11 ub r. W konferencji wzięło udział ponad 1000 lekarzy ginekologów, którzy licznie odwiedzali stoisko Candi Biotix.

04.07.2016
Choć to już wakacyjny, lipcowy czas to już dziś pragniemy poinformować o Kongresie Naukowym Farmacja 21 - Farmaceuci w ochronie zdrowia, który odbędzie się w dniach 23-24 września we Wrocławiu.
Organizatorem naukowym kongresu jest Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne, w ramach kongresu tematem wiodącym będzie rola apteki w zmieniającym się systemie ochrony zdrowia.

01.06.2016
W dniach od 17-18 czerwca w Poznaniu odbędzie się już po raz kolejny konferencja Ginekologia i Położnictwo. Nowe trendy.
To jedno z najbardziej niekonwencjonalnych spotkań poświęconych tej tematyce, którego celem jest zintegrowanie środowisk wielospecjalistycznych.
Do grona wykładowców zaproszeni zostali czołowi krajowi eksperci
i najwybitniejsi specjaliści w tej dziedzinie. W ramach sesji będą podejmowane zagadnienia zasad współpracy diabetologa i położnika - zaburzenia gospodarki węglowodanowej w ciąży, gastroenterologa
i położnika w tym schorzenia gastroenterologiczne w ciąży.

04.05.2016
Już w najbliższych dniach od 6-7 maja w Sopocie będzie miało miejsce znaczące wydarzenie Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
Krwotoki w Położnictwie i Ginekologii
pod przewodnictwem prof. Przemysława Oszukowskiego.

10.04.2016
Kobieta i Mężczyzna. Zdrowie reproduktywne i seksualne to tytuł Kongresu, który odbędzie się 22-23 kwietnia br w Gdynii Rumia. W skład komitetu naukowego weszli prof. Romuald Dębski, prof. Zbigniew Lew - Starowicz, prof. Marek Sosnowski.
Uczestnikami konferencji będą ginekolodzy. seksuolodzy, urolodzy
i lekarze POZ. Na kongresie podjętych będzie szereg sesji tematycznych z ginekologii i położnictwa, seksuologii oraz nowości w farmakoterapii.

07.03.2016
W marcowym miesięczniku o zdrowiu DOZ Magazyn Dbam o zdrowie ukazała się informacja o możliwościach zastosowania kremu i globulek Candi Biotix. Tytuł zawiera szeroki wachlarz ciekawych artykułów dotyczących profilaktyki zdrowotnej oraz tematyki life style.

13.02.2016
W lutym numerze Gazety Farmaceutycznej wydawanym pod patronatem Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego docierającym do tysięcy farmaceutów i lekarzy w całej Polsce został dołączony insert dotyczący Candi Biotix.
W numerze poruszonych jest wiele aktualnych tematów z zakresu profilaktyki oraz terapii medycznych między innymi artykuł naukowy dotyczący probiotyków w antybiotykoterapii

12.01.2016
Aktualne doniesienia z ginekologii i ginekologii onkologicznej będą tematem przewodnim IV Krajowego Spotkania Ginekologów
i Położników
, które odbędzie się w dniach 26-27 lutego br. w Toruniu. Patronat Naukowy objął prof.dr hab. n.med. Przemysław Oszukowski, Klinika Perinatologii i Ginekologii ICZMP w Łodzi.

07.01.2016
W dniach 18 stycznia br. odbędzie się w Warszawie XXVII Kongres Farmaceutyczny podczas którego zostanie podjętych szereg zagadnień związanych ze zmianami otoczenia prawnego dystrybucji leków
w Polsce. Między innymi poruszona będzie tematyka zmian w prawie badań klinicznych, programy compliance w sektorze life science - więcej http://www.polfarm.biz/

 

 
 

 

 

 

VETGYN-PHARMA P.K.
ul Św. Marcin 29 / 8, 61-806 Poznań,
tel. 61 8406 136 fax 61 8406 137
www.pharmaz.pl, e-mail: pharmaz@pharmaz.pl